شهرام ملکی نیاعالم - مجری رسانه ملی ایران
فرهنگی /هنری /اجتماعی /سیاسی و...
 
 

 

چند روزه پیش به دعوت کرم دینارونی رفتم خونشون و گفت می خواد در مورد برگزاری یه کنسرت به شیوه جدیدپاپ بختیاری با من مشورت کنه.

وقتی در خصوص کنسرت پاپ بختیاری صحبت کرد راسش یه کم به فکر فرو رفتم مگه می شه نغمه های اصیل و مقامی رو با سازهای امروزی مثل فلوت کلیدی،گیتار برقی،گیتار آگوستیک ،تومبا و درام اجرا کرد.ولی به هر حال جوری که کرم توضیح داد مثه اینکه زمان زیادی رو این کار تمرین کرده بودند.

به هر حال قرار شد از ١۴ تا ١۶ مهرماه  شب ها در تالار صنایع و معادن استان خوزستان به اجرا بپردازم.روز اجرا فرا رسید ولی یه مشکل وجود داشت اونم اینکه من باید شب ها برنامه زنده  شب های کارون تلویزیونو هم اجرا می کردم .این مسئله یه مقدار کار منو دشوار می کرد آخه از محل کنسرت تا صدا سیما به طور عادی بدون ترافیک در حدود ٢٠ دقیقه طول می کشید.ولی به لطف خدا و برادرم بهرام یه جورایی سه شب رو به هر دو برنامه رسیدم.

به لحاظ استقبال مردم بد نبود ولی انتظار می رفت مردم بیشتر استقبال کنن.ولی چون کرم اولین کنسرتش بود، در بین مردم محبوبیت آنچنانی نداشت ،به هر حال می شه گفت با توجه به شرایط پیش گفته خوب بود.

من در هر سانس دو بخش رو اجرا می کردم.بخش نخست خوش آمد گویی به مردم و بخش دوم کمی مطالب در خصوص موسیقی بختیاری و معرفی هنرمندان و اسپانسرها.

تصویر جالبی که در  ورودی سالن وجود داشت چادری نمادین از عشایر بختیاری بود که یکباره حس و حال کوچ و زندگی عشایر و شب نشینی ها و صداهایی شب روستا و دشت و کوهستان ،صدای پارس سگ ها و ....در ذهن زنده می شد.

نکته جالب توجه دیگر حضور زنان و مردان بختیاری با لباس محلی  در زیر همان چادربود که فضای کنسرت رو محلی بختیاری می کرد. انگار به یه عروسی در روستا  یا یه مهمونی بزرگ رفته باشی ولی به جای ساز و دهل از سازهای امروزی استفاده بشه.

به نظر من اگه تلفیق سازهای محلی و کلاسیک فالشی  نداشته باشه یا به عبارتی با هم مچ باشند کار قشنگی خواهد شد و علاوه بر امروزی بودنش موجب جذب جوونترها هم می شه.

اموضوع مطلب :

ارسال شده در تاریخ : دوشنبه ۱٩ مهر ۱۳۸٩ :: ٢:٤٩ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم

اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت(انقلاب و دفاع مقدس)

خوزستان/سینما هلال اهواز/۴ مهر ماه ١٣٨٩

شاید بی اغراق  در چند ساله اخیر هیچ اجرایی را به این سختی نداشتم.مجری برنامه ایی که فیلم سازان و هنرمندان رسانه ای حضور دارند برا هر مجری کاری بس دشواره ،آخه یه جورایی کسانی حضور دارند که همه این کاره اند و اجرا رو با جزییات می شناسن. ولی به لطف خدای بزرگ تونستم از پسش بر بیام.

البته یه ناهماهنگی هایی هم از جمله برگه های مکرر سر صحنه توسط عوامل برنامه به من داده شد که اسم اینو بخون از اون تشکر کن و ...کمی تمرکز منو بهم ریخت.ولی در کل جمو جور شد.

گرمی سالن هم حوصله حضار رو سر برده بود.که البته در خوزستان این مسئله هم یه جورایی مردم باهاش کنار اومدن.

از همه این حاشیه ها مهم تر، قول استاندار بود در خصوص احداث شهرک سینمایی دفاع مقدس در خوزستان که خدا کنه در حد حرف نمونه و در آینده شاهد این مهم باشیم.

اون روز من از تهران با کلی زحمت خودمو رسوندم به اهواز ولی یه حساب سرانگشتی کردم در حدود ۵ بطری آب میوه خوردم انگار هیچ وقت این قدر عطش نداشتم شاید هم به خاطر اهمیت و استرس برنامه بود که تو این فکر بودم چی بگم چی نگم ،چه طور شروع کنم و کلی مسائل دیگه.

به هر حال تجربه خوبی بود و امیدوارم در آینده نزدیک بتونم اجراهای مردم پسند و خواص فهمی تقدیم کنم.به امید خدائیکه در همین نزدیکی هاست.موضوع مطلب :

ارسال شده در تاریخ : دوشنبه ۱٢ مهر ۱۳۸٩ :: ٤:٤٠ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم

 بازدید از نمایشگاه  بین المللی تبلیغات و بازاریابی

 (تهران ٢۴لغایت ٢٧ شهریور ماه سال جاری /محل دائمی نمایشگاهها)همراهان : علیرضا جاوری (تدوینگر حرفه ای صدا وسیما،تصویر بردار و عکاس)/حسین ماجدی (از مدیران بانک نرم افزاری سرزمین رایانه)/احسان اطمینانی (مدیر عامل شرکت مارال گرافیک)/حسین بلادیان (مهندس کامپیوتر و متخصص در ساخت بازیهای رایانه ای)/بهرام ملکی نیا (مدیر عامل شرکت فلک الافلاک عالم)وبهنام ملکی نیا

درب ورودی مسجد نمایشگاه(عکاس : بهرام ملکی نیا)

از راست : احسان اطمینانی-خودم-علیرضا جاوری

حوض روبروی مسجد نمایشگاه بین المللی

غرفه مختص چاپ انواع سررسیدو ...

ربات تبلیغاتی(هنرمندی که تشخیصش از ربات واقعا" سخت بود)

یکی از شرکت های ساخت انواع سازه های نمایشگاهی

از راست : بهنام ملکی نیا/بهرام ملکی نیا/خودم

محوطه نمایشگاه بین المللی(عکاس : علیرضا جاوری)

بازدید از سالن دستگاههای چاپ لارج فورمت  مختص (بنر/فلکسی/استیکرو...)

علیرضا جاوری و شکار صحنه های ناب از نمایشگاه

من و علیرضا جاوری

من و احسان اطمینانی

من و بهرام ملکی نیا

هتل هویزه/مهندس حسین بلادیان متخصص در امور کامپیوتر بویژه بازیهای رایانه ای/

 لابی هتل هویزه تهران

شام آخر و غذاهای خوشمزه  بیتا خانم، همسر آقای جاوریموضوع مطلب :

ارسال شده در تاریخ : دوشنبه ۱٢ مهر ۱۳۸٩ :: ۱٢:٢۸ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم
درباره وبلاگ
شهرام ملکی نیا عالم
متولد 16 آبان 1361 شهر خرم آباد / ساکن شهرهای اهواز و تهران و خرم آباد/ مهندسی مکانیک دانشگاه آزاداسلامی اهواز/ کارمند اسبق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سالهای 83لغایت 89/ مجری صداوسیمای مرکز خوزستان / مجری شبکه 3سیما صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران / مدیرعامل شرکت ایوار افلاک عالم / مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغاتی ایوار/ مدیراجرایی کانون تبلیغاتی مارال گرافیک/ مدیرروابط عمومی و روابط بین الملل شرکت سرزمین رایانه پیشرو

مطالب اخير
موضوعات
پيوندها
RSS Feed