شهرام ملکی نیاعالم - مجری رسانه ملی ایران
فرهنگی /هنری /اجتماعی /سیاسی و...
 
 

معاون سیمای مرکز اصفهان جناب آقای افشارنیا از من ورضا صفدری جهت حضور در برنامه زنده سه شنبه شب پنجم مرداد هشتاد ونه آن مرکزبه مناسبت جشن  میلاد امام زمان (نیمه شعبان) دعوت بعمل آورد.وی پیش از این معاون سیمای صدا وسیمای مرکز خوزستان بود.او از مدیران جوانی است که به دلیل توانایی ،تخصص ،پشتکاروشناخت کافی از فضای رسانه ملی با در نظر گرفتن افق رسانه پس از معاونت سیمای مرکز خوزستان به  اصفهان منتقل شدوبه نظر می رسد با توجه به مطالب پیش گفته در آینده نزدیک تصدی امور فراتر از معاونت سیما را در گستره ملی عهده دار خواهد شد.

افشار نیابا توجه به شناخت کامل ازجنس اجرای من دردوران معاونتش  و همچنین اجرای مشترک من و استاد رضا صفدری در برنامه صبح انقلاب ویژه اصفهان، دوشنبه شب طی تماس تلفنی، اجرا دراین برنامه با شکوه مردمی که به طور زنده از شبکه استانی اصفهان در میدان نقش جهان پخش خواهد شد را به من و صفدری پیشنهاد کرد. 

بر اساس هماهنگی های به عمل آمده زمان پخش زنده این برنامه از ساعت ٩الی ١١ شب خواهد بود .هنرمندان بنامی چون استاد علیرضا افتخاری نیزبه اجرا ی موسیقی و آوازدر مدح و منقبت امام زمان (عج)خواهند پرداخت.

به دلیل عدم پرواز اهواز به اصفهان در این روز مجبور هستم با خودروی شخصی سفر کنم،البته با عنایت خداوندگار سبحان وهمراهی برادرم بهرام ساعت ۶ بامداد از اهواز به سمت اصفهان حرکت خواهیم کرد.رضا نیز از تهران با خودروی شخصیش به ما می پیوندد.

بدون در نظر گرفتن مسائل مالی ،سفر به این شهر تاریخی در چنین روزمقدسی برایم خیلی قابل اهمیت است.چرا که اصفهان شهر گنبدهای فیروزه ای پایتخت فرهنگ و هنر وتمدن جهان اسلام به شمار می رود و از دیرباز علاقه خاصی به این شهر داشته ام.

نکته مهم دیگر در این سفر حضور پدرم در کنار ما خواهد بود به عبارتی یه سفر خانوادگی به حساب می آد.هم فال هم تماشا.

در برنامه جشن میلادامام زمان شبکه اصفهان ، کارشناسان مذهبی ،گروه تواشیح ،و دیگر هنرمندان در حوزه های مختلف اجرا خواهند داشت و برنامه در قالب ترکیبی انجام می شود.

حضور مجدد در کنار رضا صفدری برایم  جالب توجه است چرا که از جنس اجرایش بی هیچ تملقی خوشم می آد واحساس کاملا" راحتی دارم.صفدری تا هشت ونیم را اجرا می کرد این برنامه تلویزیونی زمانی به عنوان پر مخاطب ترین برنامه در قالب ترکیبی به شمار می رفتموضوع مطلب : حضور در برنامه زنده ویژه میلاد امام زمان در شبکه ا

ارسال شده در تاریخ : سه‌شنبه ٥ امرداد ۱۳۸٩ :: ٤:٤٧ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم
درباره وبلاگ
شهرام ملکی نیا عالم
متولد 16 آبان 1361 شهر خرم آباد / ساکن شهرهای اهواز و تهران و خرم آباد/ مهندسی مکانیک دانشگاه آزاداسلامی اهواز/ کارمند اسبق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سالهای 83لغایت 89/ مجری صداوسیمای مرکز خوزستان / مجری شبکه 3سیما صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران / مدیرعامل شرکت ایوار افلاک عالم / مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغاتی ایوار/ مدیراجرایی کانون تبلیغاتی مارال گرافیک/ مدیرروابط عمومی و روابط بین الملل شرکت سرزمین رایانه پیشرو

مطالب اخير
موضوعات
پيوندها
RSS Feed