شهرام ملکی نیاعالم - مجری رسانه ملی ایران
فرهنگی /هنری /اجتماعی /سیاسی و...
 
 

اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت(انقلاب و دفاع مقدس)

خوزستان/سینما هلال اهواز/۴ مهر ماه ١٣٨٩

شاید بی اغراق  در چند ساله اخیر هیچ اجرایی را به این سختی نداشتم.مجری برنامه ایی که فیلم سازان و هنرمندان رسانه ای حضور دارند برا هر مجری کاری بس دشواره ،آخه یه جورایی کسانی حضور دارند که همه این کاره اند و اجرا رو با جزییات می شناسن. ولی به لطف خدای بزرگ تونستم از پسش بر بیام.

البته یه ناهماهنگی هایی هم از جمله برگه های مکرر سر صحنه توسط عوامل برنامه به من داده شد که اسم اینو بخون از اون تشکر کن و ...کمی تمرکز منو بهم ریخت.ولی در کل جمو جور شد.

گرمی سالن هم حوصله حضار رو سر برده بود.که البته در خوزستان این مسئله هم یه جورایی مردم باهاش کنار اومدن.

از همه این حاشیه ها مهم تر، قول استاندار بود در خصوص احداث شهرک سینمایی دفاع مقدس در خوزستان که خدا کنه در حد حرف نمونه و در آینده شاهد این مهم باشیم.

اون روز من از تهران با کلی زحمت خودمو رسوندم به اهواز ولی یه حساب سرانگشتی کردم در حدود ۵ بطری آب میوه خوردم انگار هیچ وقت این قدر عطش نداشتم شاید هم به خاطر اهمیت و استرس برنامه بود که تو این فکر بودم چی بگم چی نگم ،چه طور شروع کنم و کلی مسائل دیگه.

به هر حال تجربه خوبی بود و امیدوارم در آینده نزدیک بتونم اجراهای مردم پسند و خواص فهمی تقدیم کنم.به امید خدائیکه در همین نزدیکی هاست.موضوع مطلب :

ارسال شده در تاریخ : دوشنبه ۱٢ مهر ۱۳۸٩ :: ٤:٤٠ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم
درباره وبلاگ
شهرام ملکی نیا عالم
متولد 16 آبان 1361 شهر خرم آباد / ساکن شهرهای اهواز و تهران و خرم آباد/ مهندسی مکانیک دانشگاه آزاداسلامی اهواز/ کارمند اسبق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سالهای 83لغایت 89/ مجری صداوسیمای مرکز خوزستان / مجری شبکه 3سیما صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران / مدیرعامل شرکت ایوار افلاک عالم / مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغاتی ایوار/ مدیراجرایی کانون تبلیغاتی مارال گرافیک/ مدیرروابط عمومی و روابط بین الملل شرکت سرزمین رایانه پیشرو

مطالب اخير
موضوعات
پيوندها
RSS Feed