شهرام ملکی نیاعالم - مجری رسانه ملی ایران
فرهنگی /هنری /اجتماعی /سیاسی و...
 
 

 برنامه مفرح و با نشاط صبح و نشاط  هر هفته صبح جمعه از  شبکه سه سیما  پخش میشه .این برنامه انعکاس همایشهای پیاده روی عمومی هوطنان رو در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران به طور زنده و مستقیم به عهده داره.

 

عکس آرشیوی

  در دهم تیرماه سال جاری این برنامه در دزفول خوزستان در کنار رود دز و پارک دولت به آنتن رفت که من افتخار این رو داشتم در کنار مجری ثابت این برنامه  بهزاد کاویانی به اجرای برنامه بپردازم.

از نکات جالب توجه این همایش پیاده روی / افزایش هدایای ویژه توسط مسئولین  این شهربود .در بنرهای تبلیغاتی شهری به دو خودروی پراید اشاره شده بود که با اصرار من وبهزاد به مسئولینی که روی صحن می آمدند این خودروها به 5 دستگاه افزایش یافت که باعث نشاط و شادمانی مردم دزفول شد.

امیدوارم مسئولین همان طور که در مقابل مردم در رودرباسی قرار می گیرند و برای مقاصد  مختلف ... حاضر می شوند در چنین بذل و بخشش هایی سنگ تموم بگذارند درجاههایی که مردم حضور ندارند نیز به فکر مردم باشند.

ضمنا" از برادرم بهرام نیز متشکرم که در این سفر منو همراهی نمود و حسابی خوش گذشت.

 موضوع مطلب : اجرای تلویزیونی برنامه صبح و نشاط دزفول در دهم تیر

ارسال شده در تاریخ : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳٩٠ :: ٢:۱۸ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم
درباره وبلاگ
شهرام ملکی نیا عالم
متولد 16 آبان 1361 شهر خرم آباد / ساکن شهرهای اهواز و تهران و خرم آباد/ مهندسی مکانیک دانشگاه آزاداسلامی اهواز/ کارمند اسبق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سالهای 83لغایت 89/ مجری صداوسیمای مرکز خوزستان / مجری شبکه 3سیما صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران / مدیرعامل شرکت ایوار افلاک عالم / مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغاتی ایوار/ مدیراجرایی کانون تبلیغاتی مارال گرافیک/ مدیرروابط عمومی و روابط بین الملل شرکت سرزمین رایانه پیشرو

مطالب اخير
موضوعات
پيوندها
RSS Feed