شهرام ملکی نیاعالم - مجری رسانه ملی ایران
فرهنگی /هنری /اجتماعی /سیاسی و...
 
 

محمدرضا شهیدی‌فر»تهیه‌کنندگی، کارگردانی و اجرای برنامه تلویزیونی ترکیبی پارک ملت که از 4 تیرماه  هرشب ساعت 23 به طور زنده از شبکه یک سیما پخش می شود را  برعهده دارد.

پیش  از این / برنامه صبح‌گاهی «مردم ایران سلام» با اجرای او از شبکه دو پخش می‌شد و با قالب نو و جدید خود توانست رضایت مخاطبان را کسب کند.

برنامه «پارک ملت» از بسیاری از شهرها و روستاهای ایران و همچنین 10 کشور دنیا گزارش تهیه کرده است.

در برنامه شهیدی فر میهمانان مختلف و متنوعی از اقشار مختلف مردم دعوت می شوند.پارک ملت نیز با قالب ترکیبی خود از جمله برنامه های پر مخاطب سیما به حساب می آید و به لحاظ سبک و سیاق به برنامه هایی چون کوله پشتی /ماه عسل و ...که عموما" گفتگو محور می باشند نزدیکی زیادی دارد.

مجری با کسوت پارک ملت در سالیان اخیر با برنامه های جذاب خود در رسانه ملی مورد توجه مردم بوده و او را از جمله مجریان ماندگار و مردمی محسوب می شود.

محمدرضا شهیدی فرد،ضمن مقصر دانستن رسانه‌ها و رسانه ملی در بحث فرهنگ سازی گفت: «من نمی دانم چرا تلویزیون اصرار دارد همه وقت مردم را پُر کند؟ حال آن که رسانه تصویری باید طوری برنامه سازی کند که حداکثر 2 ساعت از وقت روزانه بیننده‌ها را به خود اختصاص دهد و امکانی فراهم شود تا آدم‌ها به بقیه شئون زندگی از جمله کتاب‌خوانی هم برسند.»

شهیدی فرد تاکید کرد: «ما هیچ کمکی به انسان امروز نمی‌کنیم اگر او را عادت دهیم که متصل پای تلویزیون باشد اما از آنجا که نگران برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای هستیم، مدام طوری برنامه می‌سازیم و پخش می‌کنیم که مردم را پای شبکه‌های خودمان نگه داریم و متوجه این نکته نیستیم که داریم آنها را از کتاب‌خوانی، صله رحم، تفکر، استراحت و استفاده از فضاهای مفید زندگی شخصی دور می کنیم.»موضوع مطلب : گفتگویی با محمد رضا شهیدی فر

ارسال شده در تاریخ : پنجشنبه ٢٧ امرداد ۱۳٩٠ :: ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم
درباره وبلاگ
شهرام ملکی نیا عالم
متولد 16 آبان 1361 شهر خرم آباد / ساکن شهرهای اهواز و تهران و خرم آباد/ مهندسی مکانیک دانشگاه آزاداسلامی اهواز/ کارمند اسبق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سالهای 83لغایت 89/ مجری صداوسیمای مرکز خوزستان / مجری شبکه 3سیما صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران / مدیرعامل شرکت ایوار افلاک عالم / مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغاتی ایوار/ مدیراجرایی کانون تبلیغاتی مارال گرافیک/ مدیرروابط عمومی و روابط بین الملل شرکت سرزمین رایانه پیشرو

مطالب اخير
موضوعات
پيوندها
RSS Feed