شهرام ملکی نیاعالم - مجری رسانه ملی ایران
فرهنگی /هنری /اجتماعی /سیاسی و...
 
 

اجرای مراسم جشن نیمه شعبان در شهر مسجد سلیمان با حضور هنرمندان کشوری و استانی از جمله استاد علیرضا افتخاری  من سپرده شد.

در این آیین با شکوه / کورش برجیس جوانترین شعبده باز کشور / ذبیح اله ستوده و احمد بابادی از هنرمندان خوزستانی حضور داشتند.

علیرضا افتخاری گزیده ای از تصنیف های نیلوفرانه 1و2 را اجرا کرد و در سوالی که از او پرسیدم اصالتا" اهل کجایین؟ این چنین پاسخ داد: من لر هستم و از هفت لنگ های ایل بزرگ بختیاری ولی بنا بر شرایط روزگار در اصفهان بزرگ شده ام .ضمنا" خیلی خانواده دوست هستم تا جائیکه تمام تلاشم این است شب را در خانه با بچه ها باشم.

شهردار جوان مسجد سلیمان پیمان مولایی و فرماندار این شهر / لباس بختیاری را به علیرضا افتخاری هدیه کردند و افتخاری به افتخار مردم مسجد سلیمان لباسها را پوشیدو به مردم گفت من به لر بودنم افتخار می کنم.

این مراسم به لحاظ مشارکت  و حضور اقشار مختلف مردم در چند ساله اخیر بی سابقه قلمدادمی شود .موضوع مطلب : مراسم جشن نیمه شعبان مسجدسلیمان

ارسال شده در تاریخ : شنبه ۱٧ تیر ۱۳٩۱ :: ٩:٥۸ ‎ب.ظ :: توسط : شهرام ملکی نیا عالم
درباره وبلاگ
شهرام ملکی نیا عالم
متولد 16 آبان 1361 شهر خرم آباد / ساکن شهرهای اهواز و تهران و خرم آباد/ مهندسی مکانیک دانشگاه آزاداسلامی اهواز/ کارمند اسبق روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سالهای 83لغایت 89/ مجری صداوسیمای مرکز خوزستان / مجری شبکه 3سیما صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران / مدیرعامل شرکت ایوار افلاک عالم / مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغاتی ایوار/ مدیراجرایی کانون تبلیغاتی مارال گرافیک/ مدیرروابط عمومی و روابط بین الملل شرکت سرزمین رایانه پیشرو

مطالب اخير
موضوعات
پيوندها
RSS Feed