احسان علیخانی اجرای ماه عسل رمضان رو به عهده گرفت

احسان علیخانی اجرای برنامه ماه عسل نود ویژه افطار ماه مبارک رمضان ازشبکه سه سیما رو به عهده گرفت.

 

این برنامه به تهیه کنندگی  احسان خواهد بود و در سی و یک قسمت  به مدت هفتاد دقیقه هر شب قبل از افطارحدود ساعت نوزده پخش خواهد شد.

عوامل این برنامه پر مخاطب تلویزیونی: مسعود رجبیان به عنوان مدیر تولید و سید حامد میر فتاحی به عنوان تدوینگر خواهند بود.

موضوع و پایه اساسی این برنامه امسال نیز مثل سالهای گذشته گفتگو محور خواهد بوده و میهمانان مختلف و متنوعی از طبقات مختلف اجتماعی به این برنامه دعوت خواهند شد.

پیش بینی می شه امسال هم  با وجود احسان عزیز و اجرای متفاوتش مثل سالهای گذشته ،ماه عسل مخاطبان میلیونی رو خواهد داشت.و امیدوارم تا پایان قسمت سی ویکم ختم به خیر بشه و احسان هم سعی کنه تمامی جوانب سازمانی و خط قرمزها رو در نظر بگیره و باعث نشه مثل رمضان قبلی ....بگذریم.

وجود مجریان جوان و پر انرژی مثل احسان علیخانی ،فرزادحسنی و ... نعمت گرانسنگی برای سازمان صدا و سیمای جمهوری  اسلامی ایران بوده و در شرایط موجود جامعه جهانی و شبکه های متعدد ماهواره ای ،واقعا" بایستی قدرشونو دونست و حمایت کرد.

به امید موفقیت برای احسان علیخانی عزیز و قبولی طاعات همه عزیزان.

ماهتون عسل.

 

/ 13 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سناتور

اگه اندازه حرفاش باشه ارزشمنده - خدا کنه که باشه!

غانیه

سلام آقای ملکی نیا من نمی فهمم چرا به ایشون میگن گستاخ؟ به نظر من ایشون صادق و صریحند-نمیگم اجراشون بدون اشکاله اما واقعا این بی انصافی ها قشنگ نیست- من و خانواده ام که از بینندگان پر و پا قرص ماه عسل هستیم.

اعظم

با سلام- ماه عسلشون دوست دارم- از اسم این برنامه تا مهمونهاش و حرفای این بررنامه پر از خاطره اس برای ما- لحظه لحظه اش- جسارتا توی اجراهای آبکی و فوق تصنعی بیشتر مجریای رسانه و گوینده های رادیو کار آقای علیخانی جزو بهتریناس و این بخاطر اینه که خودشون هستن...یکی دیگه نمیشن- کاش بفهمند رسانه ای ها که ما اینو میخوایم نه صرفا جمله قشنگ و لباس قشنگ و ادا و اطوار... کاش مجریا و گوینده ها بفهمند وقتی ادا در میارن چقد توی ذوق مخاطب می خوره- و متاسفم که نسل مجریایی مثل آقای علیخانی رو به انقراضه... از طریق این دریچه مجازی از ایشون تشکر میکنم.موید باشید

سونامی

خوشحالم که اجرای امسالو دادن دست کاردونش! پارسال که بدجوری حال ما رو گرفتن... البته آقا احسان هم یه جاهایی کمیت اجراش می لنگه ولی اول به خاطر صداقت و صراحتش ، و دوم بخاطر تعهدی که در کار از خودش نشون میده بین افراد مختلف به خصوص جوونا محبوبیت داره.امیدوارم این پاکی و صداقت رو تا ابد حفظ کنه و انشاالله خدا هم کمکش کنه-

فرحناز مقيمي

سلام اميدوارم حالتون خوبه باشه. كم پيدايين حالا با من شما رو نمي بينم يا واقعا كم پيدايين آقاي ملكي نيا. به نظرم جنس ماه عسل و عليخاني با هم جوره.شايد اگر فرد ديگه اي مجري اين برنامه بود اينقدر جذاب و مخاطب پسند از آب در نمي يومد.همونطور كه سال قبل امتحان كردن و نتيجه نگرفتن. به هر حال براي شما و همه مجري هاي خوب كشورمون آرزو ي موفقيت دارم

ملکی

مخاطب شناسند و این برای یک رسانه چی ویژگی بسیار مثبتیه!

دانشجو

سلام حال شما من تو عمرم مجری به خوبی احسان جان ندیدم اون بهترین مجری کشوره هم خوشتیپه هم زیباست خیلی مودبه تمام اجراهایی که ازش دیدم عالی بودعالی و خیلی ادم خوبیه همین

مريم

سلام من فقط ميتونم بگم آفرين خيلي زيبا و با احساس برنامه اجرا ميكنه واقعاً برنامه امسال ماه عسل تك بود.

دانشجو

سلام من اول تو مجری ها اقای شجاعی مهر بعد اقای علیخانی بهتره اینا نیست

دانشجو

به نظرمن خیلی مودیه ازش معلومه که واقعا خوبه چون توی برنا مه هاش مشخصه. ازچهرش میشه فهمید که ادم خیلی صبوریه وخیلی اروم حرف میزنه خیلی بیان زیبایی داره صدای دلنشین و شما حرفه منو قبول دارین ؟