اجرای برنامه در شبکه خوزستان

از تاریخ ٩ مرداد ماه سال جاری به عنوان مجری درشبکه خوزستان به مدت دو هفته به اجرای برنامه خواهم پرداخت.

تهییه کنندگی این برنامه را آقایان شهاب کیاور و مهران مهدی جبار بر عهده خواهند داشت.قالب برنامه ترکیبی خواهد بود.به طوریکه کیاور در بیرون از استودیو و مهدی جبار در استودیو برنامه را رهبری خواهند کرد.

پیش از من ،بیژن ایروانی وبهزاد خیرالهی به اجرای این برنامه پرداخته اند.ولی از شنبه  شب ،من و بهزاد خیرالهی برنامه را تا قبل از ماه مبارک رمضان اجرا خواهیم کرد.

سابقه کار با شهاب کیاور را در برنامه های نخلستان و ایام عید سال ٨٨ تجربه کرده ام.در کنار این برنامه های زنده برخی برنامه های ضبطی مثل تریبون تصویری ،سفر ریاست جمهوری ،وایام محرم سال ٨٧ را نیز تجربه کرده ام.

به عبارتی من به شبکه خوزستان مدیون هستم چرا که از این شبکه کار خودم رو شروع کرده ام و در زمان حاضر هم در برنامه صبح آمد شبکه ٣ سیمای جمهوری اسلامی ایران اجرای برنامه دارم.

اگه قرار باشه تشکر کنم از کسانی که موجب رشد وتعالی من شده اند بایستی از تمامی پرسنل خدوم سازمان بویژه افشین ذوالفنون  معاون محترم اداری و مالی صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران استان خوزستان تشکر و قدردانی نمایم .

به هر حال امید است بتوانم با یاری خداوند متعال در این دو هفته اجرای مردم پسندی داشته باشم.

/ 3 نظر / 43 بازدید
تینا وارمیلی

سلام ساده بگم من و همه ی ایرانیان به داشتن جوونای با احساس وموفق و با اراده ای مثل شما افتخار میکنیم و به خود میبالیم. "نفس باد صبا ،عشق از جنس طلا،دوری ودفع بلا،یاری از سوی خدا،همه تقدیم تو باد"

ماریا

اه اه اه حالم بهم خورد.چقد از خودت مچکری شما!!!!

فاطیما

سلام خسته نباشید ببخشید می خواستم بدونم که چطور می شه وارد رسانه شد؟ من برای مجری گری هم میمیک خوبی دارم و هم استعداد بالقوه اگر که بشه می خوام بیام و در برنامه هایی برای بچه های نوجوان مجری گری کنم ممنون لطفا جواب را برام پیام بگذارید تا بتونم بخونم