اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت(انقلاب و دفاع مقدس) خوزستان

اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم مقاومت(انقلاب و دفاع مقدس)

خوزستان/سینما هلال اهواز/۴ مهر ماه ١٣٨٩

شاید بی اغراق  در چند ساله اخیر هیچ اجرایی را به این سختی نداشتم.مجری برنامه ایی که فیلم سازان و هنرمندان رسانه ای حضور دارند برا هر مجری کاری بس دشواره ،آخه یه جورایی کسانی حضور دارند که همه این کاره اند و اجرا رو با جزییات می شناسن. ولی به لطف خدای بزرگ تونستم از پسش بر بیام.

البته یه ناهماهنگی هایی هم از جمله برگه های مکرر سر صحنه توسط عوامل برنامه به من داده شد که اسم اینو بخون از اون تشکر کن و ...کمی تمرکز منو بهم ریخت.ولی در کل جمو جور شد.

گرمی سالن هم حوصله حضار رو سر برده بود.که البته در خوزستان این مسئله هم یه جورایی مردم باهاش کنار اومدن.

از همه این حاشیه ها مهم تر، قول استاندار بود در خصوص احداث شهرک سینمایی دفاع مقدس در خوزستان که خدا کنه در حد حرف نمونه و در آینده شاهد این مهم باشیم.

اون روز من از تهران با کلی زحمت خودمو رسوندم به اهواز ولی یه حساب سرانگشتی کردم در حدود ۵ بطری آب میوه خوردم انگار هیچ وقت این قدر عطش نداشتم شاید هم به خاطر اهمیت و استرس برنامه بود که تو این فکر بودم چی بگم چی نگم ،چه طور شروع کنم و کلی مسائل دیگه.

به هر حال تجربه خوبی بود و امیدوارم در آینده نزدیک بتونم اجراهای مردم پسند و خواص فهمی تقدیم کنم.به امید خدائیکه در همین نزدیکی هاست.

/ 1 نظر / 11 بازدید
علیرضا

سلام شهرام جان .بهت تبریک میگم که باز هم توی کارهای سخت موفق شدی.البته این حرفایی که زدی خلص نیت تو رو میرسونه که شرح ماجرا رو میدی.اگر فیلمش دستت رسید سعی کن یک کپی واسم بفرستی.من هم امیدوارم مسئولین بتونن به قولهایی که میدن عمل کنن.چرا که مهد دفاع مقدس خوزستان و مردم پاکش بوده.یاعلی