اجرای برنامه تلویزیونی شب های کارون از شبکه خوزستان به من سپرده شد

 
 
از شنبه ٢٧شهریور ماه  سال جاری اجرای  سری جدیدبرنامه  تلویزیونی شب های کارون با موضوعات متنوع  در فصل پاییز به تهیه کنندگی آقایان شهاب کیاور و مهران مهدی جبار از شبکه خوزستان ،به من سپرده شد.
 
این برنامه از شنبه تا چهارشنبه به طور زنده و مستقیم به مدت زمان حدودا" ۵٠دقیقه از این شبکه پخش می شه.
 
پیش از من بیژن ایروانی اجرای این برنامه رو به عهده داشته است.
 
 
 
نوشتن متن های برنامه نیز مثل مجموعه قبلی شب های کارون در فصل تابستان به عهده سرکار خانم سلامات هستش و همچنین همکاری افتخاری یکی از دوستان مستعد و داستان نویس که فعلا" نمی خواد اسمی ازش برده بشه.
به امید آفریدگار سبحان در هفته آینده نگاه عمیق تری به برنامه خواهم داشت و اونو از جنبه های مختلف انعکاس خواهم داد.
/ 5 نظر / 22 بازدید
لر

سلام یک نظر خصوصی خواهش می کنم مطالعه بفرمایید

علیرضا

سلام آقا یا خانمی که با اسم لر کامنت گذاشتی.باید عرض کنم که من هم خودم خیلی از وقتها از شهرام ممکنه انتقاد کنم اما حوزه اطلاعات عمومی و تخصصی و همچنین دایره واژگان ایشان مطمن باش خیلی بیشتر از اینهاست .واقعا من هم از شما ممنونم که نکاتی را ذکر میکنید .یا علی

...

چرا نظرات رو پاك ميكني شما ... گلچين ميذاري ... هر كي تعريفت كنه رو ميذاري متاسفم واست ... ديگه اينجا نميام [سبز] [ابرو]

خوش صدا!!!

منتظرم

خسرو

امیدوارم دیدن اظهارنظربینندگان مثل به روز شدن وبلاگت نباشه . به نظر من شمادر اجرا بیشتراز اینکه حواست به مردم باشه مواظبی که نظم وانظباط ظاهری ای که داری به هم نریزه .وهمین اتفاق باعث میشه که شما مغرور و حتی جاه طلب به چشم بیایی. یادت باشه حتی همین وبلاگ و مطالبش شهرام را به ما معرفی نمیکنند بلکه مارا با آقای ملکی نیا مواجه می کنند... واقعا ازاینکه دیگران در موردت این طور قضاوت کنند بترس.